فروش عناب
خانه / زرشک / قیمت عمده زرشک شمالی

قیمت عمده زرشک شمالی

زرشک شمالی به روش های مختلف در بازار به فروش می رسد. بازارچه های محلی زیادی در شمال کشور انواع زرشک را به فروش می رسانند. قیمت انواع زرشک به نوع تولید و کیفیت آن بستگی دارد. از طرفی نرخ نهایی قیمت زرشک توسط دولت تعیین می شود.
شمال کشور به دلیل آب و هوای مناسب توانایی تولید انواع محصولات از جمله زرشک را دارد.
از زرشک در تولید انواع آب میوه، اسانس، پودر کیک استفاده می شود.

زرشک شمالی

شرایط کاشت زرشک شمالی

زرشک گیاهی است که در برابر کم آبی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد اما هر چه بهتر آبیاری شود، میوه های آن درشت تر خواهد بود. زرشک با توجه به گونه آن به میزان آبیاری متفاوتی نیاز دارد. برای مثال برخی از گونه های زرشک در مناطقی با بارندگی 1200تا 1300 میلی لیتر رشد می کنند اما گونه دیگر به حدود 150 تا 270 میلی لیتر بارندگی احتیاج دارد.
زرشک بی دانه گونه ایی از زرشک است که به آب کمتری برای رشد نیاز دارد به همین دلیل شاهد کاشت این نوع زرشک در خراسان جنوبی هستیم.
نیاز خالص آبیاری زرشک حدود 9900 متر مکعب در هکتار می باشد که به روش های آبیاری نیز بستگی دارد. در فصل تابستان کشاورزان با حتی سه نوبت آبیاری این محصول را برداشت می کنند.
اگر بخواهیم درخت زرشک پرمحصول شود باید پس از ریزش برگ ها تا حدود دو هفته به طور منظم آبیاری شود. این گیاه در شرایط خشک سالی نیز به بار می نشیند اما اگر هدف پرمحصولی درخت زرشک باشد باید در آبیاری آن دقت شود.

زرشک شمالی

توزیع زرشک شمالی با شرایط ویژه

توزیع و پخش زرشک شمالی در بازار به دو صورت عمده و خرده انجام می شود. تفاوت بین این دو نحوه توزیع این است که پخش عمده باعث می شود که خریدار بتواند زرشک را با قیمت کمتری از خرده فروشی تهیه کند و هم چنین تولید کننده تمام محصول خود را به فروش می رساند.
اما در خرده فروشی محصولات به صورت اندک به فروش می رسد که بر قیمت تمام شده محصول تاثیر گذار است.

زرشک شمالی

آخرین قیمت زرشک درجه یک شمال

زرشک محصولی است که در چهار سال اول به بار نمی نشیند و تولید کننده باید در این مدت صبر پیشه کند.اما از سال پنجم به بعد محصول نسبتا اقتصادی می دهد که هزینه های صرف شده در این چهار سال را جبران می کند.
هرچه سن زرشک بیشتر شود، محصول بیشتری می دهد و درآمد زیادی نصیب تولید کننده می شود.مجموعه ما از طریق ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و کشاورزان بهترین محصولات را با قیمت مناسب به دست مشتری می رساند.بروز ترین قیمت زرشک شمالی را از مدیر فروش ما بخواهید و با ما خریدی آسان و بدون دغدغه را تجربه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

فروش عمده زرشک مرغوب

سایت فروش عمده زرشک مرغوب

فروش عمده زرشک مرغوب امروزه بسیار رواج پیدا کرده.چون زرشک یک چاشنی بسیار کاربردی در …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد