فروش عناب
خانه / عناب / صادرات عناب درجه یک ایرانی

صادرات عناب درجه یک ایرانی

صادرات عناب درجه یک ایرانی به بسیاری از کشورهای منطقه و حوزه خلیج فارس، همچنین کشورهای اروپایی به طور گسترده انجام می شود. محصول تولیدی ایران به علت کیفیت بالا خریداران بسیاری در دنیا دارد.

صادرات عناب درجه یک

صادرات عناب درجه یک

صادرات عناب درجه یک به سایر کشورها برای کشور ما یک موقعیت عالی کسب درامد و سرمایه در بازارهای جهانی است. با رشد و توسعه صنعت کشت و پرورش این محصول می توان بر روی ان حسابی ویژه ای در زمینه ارز اوری برای کشور باز کرد. به طور کلی خود کفایی از نظر تولید و کشاورزی و عدم وابستگی و نیاز به سایر کشورها و بی نیازی از واردات و خرید محصولات تولیدی کشورهای خارجی، یک نکته بسیار مهم و اساسی برای رشد اقتصاد کشور می باشد. دولت باید اقداماتی در زمینه حمایت از کشاورزان و باغداران داخلی اتخاذ نماید تا این صنعت به شکوفای هرچه تمام تر برسد.

صادرات عناب درجه یک

درمان بیماری با عناب

از میوه عناب برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می گردد و این گیاه خواص فراوانی دارد. از جمله:

  • اثرات ضد التهابی
  • درمان قند خون: مشکلات افزایش قند خون را برطرف میکند.
  • درمان سرما خوردگی
  • تقویت کبد
  • تقویت دستگاه گوارش: خاصیت لعاب دار بودن ان میتواند ان را به یک ملین تبدیل کند.
  • خاصیت ارامش بخشی و تقویت اعصاب
  • درمان مشکلات فشار خون
  • خواص ضد سرطانی
  • درمان کننده نازایی

عناب ویتامین سی، نیاسین، کلسیم، تیامین، فسفر، آهن و مواد معدنی بسیاری در خود دارد که ان را به یک ماده غذایی بسیار مفید تبدیل کرده است. از نظر طب اسلامی و طب سنتی طبع و مزاج ان گرم و مرطوب می باشد و برای درمان طبع سرد خوب است. در طب بسیاری از کشورها مثل هند و چین از این گیاه به عنوان داروی بسیاری از بیماری ها نام برده شده است. تاثیر عناب برای بیماری های قلبی در دنیا شهرت ویژه ای دارد و ان را با این ویژگی معرفی می کند.

صادرات عناب درجه یک

مصرف عناب

عناب هم به صورت تازه و هم به صورت خشک شده استفاده می شود. نوع تازه ان را برای پخت مربا، مارمالاد، شیرینی، کیک و .. به کار می برند. با عناب خشک هم شربت عناب درست می کنند. ان را به عنوان میان وعده، به صورت اب نبات و یا به جای قند در کنار چای و سایر دمنوش ها استفاده می کنند. همچنین در بعضی کشورها از ان انواع سرکه و ترشی را هم ذرست می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

فروش عناب

فروش عناب به صورت مستقیم

فروش عناب به روش مستقیم و بدون واسطه از جمله مواردی است که می تواند …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد