فروش عناب
خانه / زرشک پفکی / خرید زرشک پفکی در مشهد

خرید زرشک پفکی در مشهد

زرشک پفکی یکی از انواع زرشک ها می باشد که خریداران زیادی هم دارد. امروزه به دلیل حجم بالای خرید زرشک پفکی در ایران، بازار کشت و تولید این زرشک افزایش چشم گیری داشته است.

در تقسیم بندی انواع زرشک، زرشک پفکی از مشتریان زیادی برخوردار می باشد. امروزه افراد زیادی به دنبال خرید زرشک پفکی متناسب با کار خود می باشند. زرشک های پفکی پروسه خاصی را جهت تولید طی می کنند.

 

طرز تهیه زرشک پفکی

همانطور که گفته شد، زرشک پفکی مراحل مختلفی را جهت رسیدن به ماده مصرفی طی می کنند. پس از کشت زرشک و برداشت محصول، همانند تولید کشمش، بوته های زرشک را بر روی بند هایی به دور از آفتاب آویزان می کنند و به مدت طولانی در همان حالت قرار می دهند.

پس از اینکار با گذشت چندین ماه (3 الی 4 ماه) زرشک پفکی جهت خرید و فروش وارد بازار می شود. لذا قیمت خرید زرشک پفکی بالاتر از دیگر نوع های زرشک می باشد.

روش تولید زرشک پفکی باعث می شود این نوع زرشک شفافیت بیشتری نسبت به دیگر شکل های زرشک داشته باشد و از ظاهر مناسب تری برخوردار باشد. لذا فرق های اصلی زرشک پفکی با دیگر نوع های زرشک عبارت اند از:

  • داشتن قیمت بالاتر
  • دارا بودن از شفافیت و شکل ظاهری بهتر
  • استفاده بیشتر از این نوع زرشک در صادرات
  • زمان تولید طولانی تر نسبت به دیگر نوع ها

مرکز خرید زرشک پفکی در مشهد

خرید زرشک پفکی درمشهد

مرغوب ترین زرشک های ایران توسط کشاورزان خراسانی و یا شهرستان قائنات تولید می شوند. به دلیل آب و هوا و خاک مرغوب، این منطقه به قطب           فروش زرشک ایران تبدیل شده است. مرکز خرید زرشک پفکی در مشهد وب سایت کنونی که در آن هستید می باشد. این مجموعه بهترین زرشک ها را درنوع خود به منظور صادرات و یا فروش داخلی عرضه می کند.

 

منبع : مرجع خرید و فروش انواع خشکبار ، آجیل ، سوغات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

خرید عمده زرشک پفکی

سایت خرید عمده زرشک پفکی

خرید عمده زرشک پفکی با توجه به کیفیت بالای آن و گران تر بودن نسبت …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد